MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA
Zadzwoń do nas: (71) 30-70-432

Jeździsz rowerem? … za jedyne 49 zł mamy dla Ciebie ubezpieczenie dla rowerzystów

Każdy cyklista powinien pomyśleć o ubezpieczeniu OC. Potrącenie pieszego czy otarcie stojącego na parkingu samochodu może zdarzyć się nawet najbardziej uważnemu użytkownikowi dwóch kółek. Konsekwencje tego typu zdarzeń mogą być bardzo nieprzyjemne. Polisa OC ochroni ubezpieczonego przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych przez niego.

Dopóki ubezpieczenia dla rowerzystów nie są obowiązkowe, każdy użytkownik dwóch kółek może decydować we własnym zakresie o tym, czy zainwestować w tego typu dodatkową ochronę. Dla tych, którzy lubią szybką jazdę, naturalne, tak jak nałożenie kasku, będzie wykupienie ochrony w zakresie NNW i OC. Wszyscy pozostali, tzw. weekendowi rowerzyści, powinni odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ubezpieczenie będzie im potrzebne, czy w razie ewentualnego wypadku będą w stanie z własnej kieszeni pokryć koszty w związku z nim powstałe.

Za jedyne 49 zł rocznie oferujemy pakiet ubezpieczeniowy zawierający NNW z sumą ubezpieczenia 10 000 PLN oraz OC w życiu prywatnym na kwotę 30 000 PLN.

Dodaj komentarz